تدریس های سجاد احمدی نیت

پلتفرم هایی که در این سه سال اخیر بصورت آفلاین ضبط کردم . فیلم های قبل از سه سال ، بخاطر مشکل رایانه ای که برایم پیش آمد ، بالکل حذف شد . من به تدریس علاقه زیادی دارم . اگر دوست داشتید که در پلتفرم و یا مرکز شما هم تدریسی داشته باشم ، خیلی خوشحال میشوم که حتی رایگان هم در خدمت دوستان باشم . چون عقیده دارم ” زکات العلم بنشره ” . همه مـا در برابر علمی که داریم مسئولیم . پلتفرم هایی که در این سه سال تدریس کردم بیشتر آن در بستر فضای مجازی است ولی سایتهایی که تدریس در آن صورت گرفته به شرح زیر است :

دانشجویار
وبسایت آموزشی دانشجویار
لیموناد
سایت آموزشی لیموناد
داناپ
سایت آموزشی داناپ
جت آموز
سایت آموزشی جت آموز
Faranesh Logo PNG Way2pay 96 05 08 Copy
سایت آموزشی فرانش
تدریس یاب
سایت آموزشی تدریس یاب
دریم گیمز
سایت دریم گیمز
لرن دلوپا
سیاره آموزش گیم دلوپا ( لرن دلوپا )

همین سایت

در بخش وبلاگ میتوانید آموزش هایی که بدلایل گوناگون در پلتفرم های مختلف آموزشی منتشر نشده است را هم مشاهده کنید! مثلا آموزش فایلهای ISO ، آموزش سی شارپ یونیتی و …  کافیست به وبلاگ سر بزنید و

آپارات
کانال آپارات شخصی
آموزش های سجاد احمدی نیت
کانال تلگرامی آموزش های سجاد احمدی نیت
آپارات
کانال آپارات گروه مهندسی نسیم مهر
learnewja ban Copy
سایت آموزشی لرنیوجا

سایت آسان لرن

همکاری با سایت آسان لرن بدلیل نقض حقوق نویسنده و تولیدکننده محتوا ( بنده ) قطع گشته و پیگرد قانونی لازمه صورت گرفته است . بدلیل تغییر نام نویسنده مطالب و آموزشهای متنی به نام فردی به اسم : محمدجواد ناصری !

همچنین بنده بصورت آنلاین و حضوری ، با آموزشگاه های دیگری همکاری کرده ام .

با سایت هایی مانند فرادرس و تاپ لرن هم همکاری داشته ام که بدلیل یکسری مشکلات ، ادامه همکاری در بازه ای میسر نشد ولی شاید بعدها ان شاالله دوباره برقرار شود .